Події

Soul Serenades meets Pandora (Kyiv)

Soul Serenades meets Pandora (Kyiv)

14-го грудня Soul Serenades відкриває скриньку Пандори сховану у 21-му павільйоні ВДНГ. Зимній сезон починається з наймаштабнішої музичної події та ночі сповільнених танців. #Soulserenades пройдуть в оновленому залі 21-го павільйону ВДНГ в Pandora Creative Hub. Простора біла зала з вітражними вікнами вздовж усього приміщення, фотозонами, зоною перевтілення і, звісно, з душевною музикою, зробить цей вечір суботи унікальним явищем.  Pandora Creative Hub разом  з командою  Soul Serenades запрошує вас стати частиною цього дійства, ми створимо затишну атмосферу і поєднаємо музичне та візуальне мистецтво в одне ціле

Музичне наповнення буде йти від шаленої slow сімки:

Учасник №1
Frolov - засновник спільноти Soul Culture і проекту Soul Serenades. Його музичний смак базується на досвіді єднання різних стилів в одну цікаву історію або навпаки - наче вістря стріли пронзати серця слухачів новим, ще незвіданим звучанням.

Учасник №2
Alex Djinn - музичний шаман відчізняноі сцени, великий досвід якого і творчі якості дозволяють створювати особливу магічну атмосферу під час його виступів. Динамічний взривний характер Олександра змішаний з глибоким та єстетично наповненим баченням дозволяють йому переносити слухача в власний банатогранний світ, повний чарівних історій та космічних подорожей.

Учасник №3
DjUliana (Photovoltaic) - музична сеньйора, натхненна Burning Man. Їй притаманна берлінська лірика у міксі з африканським ритмом. Пристрастно вивільняючу свою жагу до творчості, вона створює магію під час свого сету.

Учасник №4
VadimoooV - провідник у свідомий життєвий шлях, його мантричні музичні історії дозволяють відчути глибину духовного світу наших предків, єднання природи з людиною.

Учасник №5
Vashchenko Nikita - талановитий фотограф, автор майже усього контенту пов’язаного зі спільнотою Soul Culture. Для того, щоб зрозуміти його любов до музики і його смак, ви можете подивитись з якою пристрастю він творить шедеври мультиекспозиції на усіх серенадах.

Учасник №6
MAI - новий гравець на арені downtempo, multicultural electronica та ketapop. Йому притаманні більш органічні та мелодійні компіляції, з якими він вперше буде ділитись з вами.

Учасник №7
Його звати Yura Denysenko і він музично залежний. Жоден його день не проходить без пошуку нової музичної дози. Раніше він був тихим меломаном, та ділився знахідками лише з найближчим колом друзів, але з часом навчився грати як DJ.

Лайн-ап:

Субота, 14 грудня 2019 р

21: 00-22: 00
MAI

22: 00-23: 00
Yura Denysenko

23: 00-00: 00 (нічний захід)
Vadimooov

Неділя, 15 грудня 2019 р

00: 00-01: 00
Frolov

01: 00-02: 00
Photovoltaic

02: 00-03: 00
Alex Djinn

03: 00-04: 00
Vashchenko

#ethnic
#multicultural
#slowdance
#midtempo


Бачимо: https://goo.gl/KGFPQu
Граємо: https://goo.gl/uHiWDu
Говоримо: https://t.me/soulculture

Вхід вільний ❤️

Дивіться також