Новини

Безкоштовні майстер-класи та читання від «Книгарня Є»

Безкоштовні майстер-класи та читання від «Книгарня Є»

З 25 грудня по 7 січня «Книгарня Є» проведе ряд безкоштовних заходів для від відувачів «Зимової країни на ВДНГ». Це будуть читання крутих дитячих книжок, а також безкоштовні майстер-класи з виготовлення різноманітних новорічних атрибутів.

25 грудня, 12:00 – читання книжки «Котохатка» Галини Вдовиченко. Це оповідання про котиків, які збудували собі на зиму затишну хатинку. Це передісторія популярної у нас серії книг про «36 і 6 котів». Після читання проведуть виготовлення маленьких котохаток. Реєстрація.

27 грудня, 13:00 – читання книжки «Казки під ялинку» для дітей віком 4 – 8 років. Майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок із ялинкових шишок. На сторінках цієї зимової книжечки на дітей чекають зустрічі з домовиками, феями, святим Миколаєм та його помічниками, єнотиком Бо та іншими казковим істотами. Реєстрація

2 січня, 14:00 – читання книги «Про Грінча, який украв Різдво» для дітей віком 4 – 8 років. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Грінча. Якось, напередодні свята, він вирішує вкрасти у мешканців міста Хтовіль Різдво іграшки, наїдки та навіть ялинки. Після – виготовлення грінчо-закладинок для книжок. Реєстрація.

7 січня, 12:00 – майстер-клас із виготовлення різдвяних віночків та читання книжки «Казки Різдва» для дітей 6-10 років. Адже Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Реєстрація.

Вхід на всі заходи безкоштовний, але за реєстрацією у гугл формі. Усі зареєстровані можуть прийняти участь у розіграші книжки "Казки Ганса Крістіана Андерсена" від видавництва #Книголав

Дивіться також