Розваги

Театр вражень «Гуляндія»

Театр вражень «Гуляндія»

УВАГА! Гуляндію закрито. До зустрічі через рік!

«Гуляндія» – це Лабіринт Несподіваних Історій. З 17 грудня театр діятиме щоденно. Шість кімнат із гігантськими декораціями, шістнадцять справжнісіньких героїв, які будуть так близько, що ви зможете торкнутись їх рукою.
Кожен глядач зможе відчути себе героєм історії у Театрі Вражень «Гуляндія»

Лабіринт Несподіваних Історій у Театрі Вражень «Гуляндія» –  масштабне театралізоване дійство з ігровими та інтерактивними елементами. Глядачі вирушають у захоплюючу подорож казковими локаціями.

На кожному етапі пригоди їх зустрічають харизматичні герої та неочікувані декорації.

Яскраві декорації, цікавий сюжет і злагоджена командна робота – найкращий спосіб вивільнити нестримну дитячу енергію, побороти психологічні перешкоди та отримати незабутні враження. Рекомендовано дитячими психологами.

Театр Вражень пропонує кардинально новий підхід до театралізованого дійства.  Жодних сцен, куліс та антрактів чи будь-яких інших обмежень. Тут глядачі стають акторами, частиною сюжету та запропонованих обставин. Завдяки цьому прийому, відбувається повне  занурення до казкового світу. Кожне нове враження буквально «проходить» крізь учасників подорожі, переосмислюючи їхні почуття, виводячи емоційну складову на абсолютно новий рівень.

 Історія, яку ви побачите, бере початок у Кабінеті Казкарів. За допомогою магічного закляття, герої відправляють глядачів до Світу Казкових Фантазій, щоб написати нову, неповторну казку, яка ще ніколи не була розказана. Під час подорожі, учасники побувають у Чарівному Лісі, будуть боротися із сніговою завірюхою, завітають у гості до Велетня, заблукають у лабіринті, і, знайшовши вихід із нього, потраплять прямісінько до бальної зали, де завершать свої пригоди у найнеочікуваніший спосіб.

Квитки:
- на 1 персону: 150 грн
- на 2-х персон: 250 грн
- на 3-х персон: 350 грн

 

Дивіться також