Розваги

SkyPark

SkyPark

Мотузковий парк — розвага для поціновувачів адреналіну, які хочуть випробувати свої сили, кмітливість, відчуття рівноваги і насолодитись швидкістю польоту та навколишніми краєвидами з висоти крон дерев. У SkyPark на справжніх шукачів пригод чекають 7 мотузкових трас різного рівня складності. З них дві — для найменших підкорювачів висоти, ростом до 120 см, і п’ять — для дорослих екстремалів.

Активний відпочинок – найвеселіший спосіб зігрітися в зимову прохолоду, а пригоди в мотузковому парку SkyPark – це ще й чудова можливість випробувати свою винахідливість. Чи здогадаєтесь ви без підказки інструктора, як пройти хитромудру спіраль ДНК, загадковий тібетський мостик чи хиткий рукохід? Відвідайте разом з друзями мотузковий парк SkyPark та відкрийте для себе таємниці найцікавіших підвісних перешкод.

Увага! Діти допускаються лише у супроводі дорослих.

Зона не залишить байдужими тих, хто відважиться підкорити висоту. Будучи над землею, ви отримаєте максимум емоцій навіть від маленького подиху вітру. В парку працюють окремі зони для дорослих та для дітей. Проведіть час весело та спортивно всією родиною!

Купити квитки

Дивіться також