Події

Святкування Дня святого Миколая

17—18 грудня 2016 року

Вихідні напередодні дня Святого Миколая будуть пройняті атмосферою добра й чарівності. Споконвіків традіції цього свята вчили милосердю, щедрості й любові до оточуючих. Тому ВДНГ піддтримає та поширить добру справу святого Чудотворця.

У день, коли кожен потайки бажає знайти під подушкою невелічкий подарунок, ми приділимо особливу увагу тим, кому віра в дива необхідна більше за інших. Особливими гостями парку стануть діти із соціально-незахищених верств населення — сироти, діти з обмеженими можливостями та інші.

ВДНГ та партнери вже приготували спеціальну благодійну програму для цих діточок. І ви можете допомогти діткам також. У ці дні Ви можете придбати смачного пряника для себе та своїх малих, а всі кошти підуть на подарунки для дітей-сиріт. Партнер проекту Українська Біржа Благодійності. 19 та 20 грудня ми запросимо дітей-сиріт до ВДНГ.

На них очікує зустріч з улюбленими казковими персонажами, квести, цінні розіграші, особисте знайомство зі Святим Миколаєм і, звичайно, багато подарунків та солодощів. Ви можете долучитися до цього проекту.

Ще цього дня на ВДНГ відбудеться благодійний святковий ярмарок. Розважати та смішити дітлахів зобов’язуються сучасні казкові персонажі, з якими можна буде грати в сніжки, ковзати на льодових доріжках, танцювати, обійматіся, змагатися у велетенський волейбол і робити ще купу чого цікавого й веселого.

До свята, в яке кожен відчуває себе трохи дитиною, ВДНГ приготувало сюрпризи й для дорослих. На них чекає новорічний квест для бородатих, сивих і зміцнілих малючків, головна мета якого - пригадати своє дитинство! Вечір завершіть яскрава програма на головній льодовій арені країни. Нагадуємо, що вхід на територію вільний.

Дивіться також