Події

Урочисте відкриття «Зими на ВДНГ»

10—11 грудня 2016 року

Найзимовіші розваги та справжній новорічний настрій чекатимуть на вас щодня в парку ВДНГ з 10 грудня. Саме в цей день урочисто відкриються всі зимові локації, відбудеться святкове шоу та засвітиться головна ялинка ВДНГ. Відтоді новорічна ілюмінація гратиме кольоровими вогнями протягом усієї «Зими на ВДНГ», а казка оселиться навіть у найвіддаленіших куточках парку.

За будь-якої погоди кожного вихідного дня біля головного входу вас зустрічатимуть кумедні ростові ляльки: Ялинка та Сніговик. Жоден відвідувач не промайне повз їх радісні «обіймашки» та теплі привітання.

Також о 12 на ВДНГ завітають герої улюблених дитячіх мультфільмів, щоб позмагатися зі своїми маленькими друзями у різноманітних випробуваннях. На дітлахів очікують веселі старти з Пінгвінами, зимові естафети, велетеньский волейбол здоровенною сніговою кулькою, танцювальний флешмоб кожну годину та ще багато цікавий активностей. Участь у анімаційній програмі також бескоштовна.

Крім того, гості зможуть відвідати зимові локації, де можна остаточно зануритися в казку по самі вуха. Наприклад, завітати до Діда Мороза, щоб передати йому листа, привітатися з ельфами, та замовити снігу в небесній канцелярії можна буде в Резіденції.

Спробувати свої сили в найзимовішому виді спорту, фігурному катанні, можна буде на головній льодовій арені країни. Стати свідком неймовірного 3Д-шоу можна буде на вистиві «Вартові мрій» Подивитися науково-пізнавальні фільми на сферичному куполі запросить до себе новий кінотеатр «Телепорт 360». Насолодитися крижаним мистецтвом та на власні очі побачити фігури з льодових брил можна буде в Замку крижаних скульптур.

А також: фудкорти, гірки, парк гойдалок та мотузковий парк, контактний зоопарк та інші цікавості чекають на вас на території зимового ВДНГ.

Нагадуємо, що вхід на територію парку вільний.

Дивіться також