FAQ

З активованим квитком ви можете знаходитись на території, що належить атракціону – роздягальня, туалет тощо. Якщо ви покинули зону ковзанки та вийшли за межі атракціону (інша територія ВДНГ), придбаний квиток більше не вважається дійсним.
  • Одноразовий квиток (пн., вт., ср., чт.) - 85 грн; 
  • Одноразовий квиток (пт., сб., нд.) - 150 грн;
  • Одноразовий сімейний квиток: дорослий та дитячий(пт., сб., нд. ) - 120 грн;
  • Одноразовий сімейний квиток: дорослий та дитячий(пт., сб., нд.) - 250 грн;
  • Абонемент на 25 днів (пн. - чт.) - 600 грн;
  • Абонемент до Школи фігурного катання на 15 сеансів(пн., ср., пт.) - 600 грн.
Розклад усіх актуальних подій ти можеш дізнатися у відповідному розділі сайту, а також у соцмережах ВДНГ – ВКонтакті, Facebook, Instagram. Перейти на наші соціалки можна за допомогою іконок, які розташовані у футері сайту.
Так, замовити тур для своєї школи, класу тощо можна звернувшись за телефоном, що вказано у розділі контакти.

Так, протягом усієї зими у парку працюватиме Баварський двір, який вже готує для тебе безліч смачних страв. Дізнатися більше про меню та поставити додаткові запитання представникам закладу можна у фейсбуці проекту: https://www.facebook.com/bavarskiydvir

Вхід на територію ВДНГ відкрито щоденно. У будні з 12:00 до 22:00, у вихідні з 10:00 до 23:00.
Так, на ковзанці проводитимуться заняття у Школі фігурного катання - в понеділок, середу і п`ятницю. Вартість абонемента на весь сезон (15 занятть) - 600 грн. На вихідних групові заняття - безкоштовні (потрібно мати лише квиток на ковзанку) Також на ковзанці працюватимуть професійні інструктори для індивідуального навчання, вартість одного індивідуального заняття - 150 грн / год.
Квиток включає в себе ковзани і катання на Арені для 2х осіб (дорослого і дитини до 12 років) без обмеження в часі.

Відвідування гірки заборонено особам, які перебувають у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння. Заборонено відвідувати гірку вагітним жінкам, особам, які страждають на серцево-судинні захворювання, захворювання опорно-рухового, вестибулярного апарату. Також охорона має право заборонити відвідування гірки без пояснення причини.

Так, зможете - і з роботами, і з квадрокоптерами. Також у центрі є багато інтерактивних секцій, вхід до яких також входить у вартість квитка.