Новини

На ВДНГ встановлять першу в Україні цифрову ялинку

На ВДНГ встановлять першу в Україні цифрову ялинку

Незвичайну ялинку презентують 10 грудня в рамках проекту «Зима на ВДНГ».

Національний Експоцентр України починає зворотній відлік до Нового року! Як вже анонсувалося раніше, цієї зими ВДНГ перетвориться на справжній зимовий парк розваг, який буде працювати в будні та вихідні. Вхід на його територію вільний протягом усієї зими.

Однією з головних прикрас «Зими на ВДНГ» стане незвичайна електронна ялинка, а це — шість ярусів, що складаються з понад 300 світлодіодних модулів. Високі технології світлодіодного обладнання та професійно спроектоване рішення істотно знижують споживання електроенергії. При максимальному використанні грандіозна 8-ми метрова конструкція споживає не більше 40кВт, при помірному — близько 20 кВт. В установці ялинки ВДНГ допомагає компанія ЕКТАrent, якій у співавторстві з художником-декоратором ВДНГ Марією Кобилецькою належить ідея.

Прототипом ялинки став логотип проекту «Зима на ВДНГ» — не менш оригінальний, ніж сама задумка. Встановлять електронну красуню в центрі Льодової арени, яка також почне свою роботу 10 грудня. 

Ялинка унікальна в своєму класі і є першою цифровою ялинкою, яку презентують в Україні.

Максим Бахматов (генеральний директор ВДНГ):

«Ми не знаємо, яким буде 2017, але ми можемо з упевненістю сказати, що будемо зустрічати Новий рік так, як ніколи раніше. Компанію традиційній новорічної ялинці у цьому році складе цифрова красуня. Нарівні з яскравими ялинками Вегаса, Мадрида і Лондона ми раді анонсувати участь в «Зимі на ВДНГ» ялинки, при погляді на яку ви усвідомлюєте, що майбутнє вже поруч».

Вага конструкції — більше двох тон. Що саме транслюватимуть екрани, з яких складається ялинка, команда ВДНГ поки тримає в секреті. Відомо, що використовувати їх можна як в режимі святкової ілюмінації, так і в якості інформаційного табло.

Володимир Дверник (ЕКТАrent):

«Активна, «жива», шестиярусна ялинка відображатиме абстракції та відеоефекти, транслюватиме відео в реальному часі, а також працюватиме в режимі рухомого рядку. Дозволить виводити цілісне зображення на всю ялинку або окремою картинкою на кожен ярус».

Дивіться також