Новини

TELEPORT360 відкривається!

TELEPORT360 відкривається!

Відкриття унікального кінотеатру відбудеться 10 грудня

Свою роботу кінотеатр розпочне з прем’єри яскравої анімаційної стрічки «Поляріс» від планетарію Сент-Етьєн (Франція), що виходить в прокат 10 грудня.

TELEPORT360 — це перший кінотеатр в Україні, де купольну кінозалу спроектовано та оснащено за міжнародними стандартами для максимально комфортного перегляду сферичних фільмів.

У кінотеатрі встановлено 8 HD проекторів та потужний сервер, які формують зображення на купольному екрані площею 190 кв.м. Купол та крісла встановлено під спеціальним кутом, завдяки чому кожен глядач, незалежно від його місця в залі, — бачить картинку максимально якісною та об`ємною.

Сферичний кінотеатр TELEPORT360 — це спільний проект української компанії New Vision Production та української студії інноваційних технологій Front Pictures.

Fulldome, або фільми 360 — це не кіно в класичному розумінні, коли рухомі картинки обмежені кадром, прямокутником на стіні. На купольному екрані, як і в реальному житті, глядач бачить зображення, яке його оточує. Цей формат забезпечує так званий «ефект присутності» та занурення, коли навіть без 3D окулярів зображення виглядає об’ємним та реалістичним.

У майбутньому, окрім показу фільмів, у TELEPORT360 планується проведення концертів, конференцій, презентацій, майстер-класів, виставок, лекцій тощо. Також планується запуск науково-розважальних програм для школярів за принципом edutainment — навчання через позитивні емоції та ігри (інтерактивні лекторії, практичні майстер-класи та активні квести).

Дивіться також