Новини

У Баварському дворі проведуть майстер-клас

У Баварському дворі проведуть майстер-клас

Тут ви зможете створити новорічний подарунок власноруч

Не знаєте, що подарувати близьким до новорічних свят? У нас є ідея – завітайте на майстер-класи у Баварському Дворі. 3 та 10 грудня! Тут ви зможете зробити подарунок самостійно! У програмі майстер-класів: петриківський розпис, виготовлення паперових янголів та створення зимових сніжинок.

Хто б міг подумати, що із звичайної паперової серветки можна зробити чарівного янгола? А якщо таких янголят зробити кілька штук, то ви навіть зможете прикрасити ними святковий стіл.  А гарною прикрасою для вікон на період новорічних свят стануть ажурні сніжинки, які  вас навчать вирізати різними способами на тому самому майстер-класі.

Другий майстер-клас, який рекомендуємо до відвідування – майстер-клас по петриківському розпису. Адже такий розпис — це не тільки яскраво, сонячно, красиво, але ще й дуже модно! Сьогодні етнічні мотиви надзвичайно популярні в декорі предметів побуту та одягу. Тож якщо ви бажаєте подарувати на Новий рік подарунок, який дійсно у тренді, без володіння технікою унікального розпису вам не обійтися.

 

Початок майстер-класів о десятій годині. Вартість – 50 грн з однієї людини.
Кількість людей обмежено до 15 чоловік одночасно.
Усі матеріали та готові вироби включені у вартість майстер-класу.

 

 

Дивіться також