Новини

Веселі аніматори на ВДНГ

Веселі аніматори на ВДНГ

Кожні вихідні

Безкоштовна анімація – один з головних подарунків від керівництва оновленого ВДНГ киянам. Кожні вихідні «Зима на ВДНГ» рада вітати нових гостей! Розважати їх запрошено найкращих аніматорів!

Лабораторія «Трюки Науки»

Забавні вчені продемонструють глядачам захоплюючі досліди та експерименти. Кольорові і несподівані перетворення, вибухи і димовухи – все це не залишить байдужим навіть тих, хто не воліє до хімії. Як великі, так і маленькі глядачі стануть безпосередніми учасниками наукових чудес від веселих професорів!

Київський вуличний театр «Хайлайтс» 


Вуличний театр, що вийшов за звичні рамки сцени назустріч своїм глядачам. Крокуючі вулицями ходулісти театру викликають захоплення, інтерес і радість майже у кожного перехожого.
Не вірити? Перевірте особисто по вихідних на ВДНГ!

Театр пантоміми

Ви зможете не лише подивитися, а й відвідати майстер-клас з пантоміми, познайомитись з різними видами пластики та відкрити для себе всі техніки. На згадку у вас залишаться не тільки спогади, а й яскраві фотографії, які ви зможете показувати друзям, родичам і знайомим.

Фаєр-шоу К.О.Т

Найкращі у своєму жанрі артисти світового рівня. За десять років роботи театр виступив більше ніж на 5 000 заходів. Шоу київського вогню бачили в Україні, країнах СНД, Угорщини, Литві, Франції, Судані, Азербайджані, Чехії, Польщі і навіть Мальдівах.

.

 

Дивіться також